İzmir’deki Dershaneler

Giderek gelişen bir büyükşehir olan İzmir aynı oranda öğrenci sayısı bakımından da büyük bir artış göstermektedir. Eski adı ile İzmir’de şu anda birçok ders eğitimi veren dershane bulunmaktadır. Eski dershanelere nazaran İzmir’deki dershaneler değişen yönetmelik ile özel lise niteliği kazanan günümüz dershaneler, fiyatları bakımından daha çok pahalılık göstermedir. Bu yönü ile dershane ihtiyacı gören öğrencilerin dershane arayışları günden güne de hızlanmakta ve de çoğalmaktadır.

Öğrencilerin bu tür arayışlarının en önemli sebepleri arasında okullarında gördükleri eğitimlerin kendilerinin nazarında yetersiz görmeleridir. Ya da bir diğer deyişle okulda bulunan ders sayısının çokluğu öğrencileri bıktırma noktasına getirmeleridir. no10 Eğitim kurumları olarak İzmir’deki dershaneler arasında yıllardır alanında en yetkin ve de seçkin öğretmenleri kendi bünyesinde bulundurarak, günden güne dershanemize artan talepler ile YKS, AYT ve TYT odaklı dersler verilmektedir. Öğrencilere katiyen bir müşteri gibi değil sınavı kazanmaya odaklı bir öğrenci gözü ile no10 eğitim kurumları olarak bakmakta ve o yönde çalışmalar yapmaktayız.

İzmir’deki Dershanelerde İzmir no10 Eğitim Kurumları Avantajları

Avantajlarınız eğitim kurumlarımızı seçtikten sonra artmaktadır. Her kurum gibi kurumumuz da öğrencilerine belli başlı avantajlar ve de fırsatlar tanımaktadır. Öncelikle alanında seçkin, sıcakkanlı ve sevecen rehberlik servisimiz ile öğrencilerimiz nezdinde bulunan sorunları halletme imkanı sunulmaktadır. İzmir’deki dershanelere arasında no10 kurumları olarak eğitim alanında birçok yayının deneme serileri ile haftada ya da iki haftada bir denemeler yapılır ve deneme sınavlarının sonrasında, eksikleri bulunan öğrencilerimizin eksikleri tespit edilir ve o eksikler rehberlik servisimiz öncülüğünde, alanında seçkin öğretmenlerimiz ile halledilebilmektedir. Eğitim Kurumlarımız olarak yoğun ders çalışma yerine planlı ve programlı ders çalışma anlayışımız ile öğrencilerimize ders anlama ve sevme imkanı sağlıyoruz. Öğrencilere sunduğumuz farklı aktiviteler ile birlikte veriminizi daha çok artırmaktayız.

İzmir’deki Dershanelerin Fiyatları

Eskiye nazaran değişen yönetmelik ile bir özel lise niteliği kazanan dershanelerin fiyatlarında belli bir miktar artış görülmektedir. Lakin başta no10 Eğitim Kurumları olarak TYT, AYT ve YKS ders eğitimlerimizde yılın belli başlı zamanlarında bir sınav düzenleyip, bu sınavların neticesine bakarak fiyatlarda belli bir indirim sağlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button0232 445 00 50