İzmir Dershane

Yıllardır birçok öğrencinin üniversitelerin tercih ettikleri bölümlerine girmesini sağlayan dershane, aile ortamı havasında güler yüzlü ve samimi yaklaşımları ile eğitime gönül vermiş profesyonel kadrosu sayesinde, İzmir dershane sektöründeki başarılarını geliştirerek arttırıyor. Öğrencilerin daha aktif katılımını sağlamak ve daha verimli bir eğitim verebilmek maksadı ile dershane, kabul ettiği öğrenci sayısını Avrupa birliği standartlarına uygun olarak sınırlamaktadır. Öğrencilere disiplinli ve sistemli çalışma alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen dershane öncelikli olarak müfredat konularında eğitim vermekte ve soru çözümleri ile de sınavlara hazırlamaktadır.

İzmir Dershanesinde Eğitim Koçluğu

Firma, İzmir dershane sistemine eğitim koçluğunu da ilave ederek yenir yaklaşım sağlıyor. Koordineli olarak çalışan rehberlik ve koçluk sistemi sayesinde veliler öğrencileri hakkındaki tüm gelişme ve aşamalardan anında haberdar oluyorlar. Bu sistem aynı zamanda, okul, öğrenci ve dershane koordinasyonunu sağlayarak öğrencilerin dersleri de takip ediliyor ve okuldaki başarı durumlarında da gelişme sağlanıyor. Öğrencilerin güçlü ve zayıf olan yönlerini ortaya çıkararak öğretmenlerin yönlendirilmesi ve öğrencileri sürekli motive edilerek güçlü yönlerinin daha güçlü, zayıf yönlerinin ise azaltılması sağlanıyor. Eğitim koçlarının en önemli hedefi ise öğrencilere kendilerine inanmalarını sağlatmak olarak belirleniyor.

İzmir dershanelerinde Yaz Kampı

Firma, İzmir dershane sektöründe en başarılı yaz kampı gerçekleştiren dershanelerin başında yer alıyor. Lise son sınıfa geçe ve daha önceden mezun olarak tercihleri doğrultusunda yerleşemeyen öğrencilerin, okul stresinden uzak rahat bir ortamda TYT ve YKS sınavlarına hazırlanmasını sağlamak maksadı ile yaz kampı uygulanıyor. Bu kamp süresince branş öğretmenleri tarafından, öğrencilerin eksik konuları tamamlanıyor ve bolca soru çözümü ile sınavlara hızlı bir şekilde hazırlanmaları sağlanıyor. Öğrencilerin derslerden sıkılmaması için de derslerin yanı sıra sosyal etkinlikler de düzenleniyor.

İzmir Dershane ile ilgili diğer Hususlar

Dershane, öğrencilerin streslerinin ve sınav kaygılarının ortadan kalkması için yaptıkları sınavların bir kısmını TYT ve YKS formatında yapıyor. Bu sınavlar sınava gelişten itibaren sınav çıkışına kadar birebir üniversite sınavı kurallarına uygun olarak yapılıyor ve öğrencilerin sınav sistemine alışması sağlanıyor. Dershane ve kurslar ile ilgili bilgi almak ve fiyat öğrenmek için dershanenin sitesindeki iletişim bölümünden irtibata geçilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button0232 445 00 50