no10 Eğitim Kurumları Hakkımızda

no10 Eğitim KurumlarıHer insan gibi sizlerde mutlaka üniversite sınavını kazanmak istiyorsunuzdur. Bu her insanın isteyeceği doğal bir istektir. Öğrenciler, ne kadar ders çalışmak ya da bilgiler okumak istese de insanların iç duygularında mutlaka bunu engelleyen bir his bulunur. Yıllardır engin tecrübelere dayanarak siz değerli öğrencilere ders çalışma isteği ve o isteği yerine getirecek güdülerinizi, sizlere kontrol ettiriyoruz. Peki, bunu nasıl başardık?

Yıllardan gelen eğitim kurumlarımızda bulunan engin, tecrübeli öğretmen ve idare kadrosu ile öğrencilerimizle çok yakından ilgilendik. Daha doğrusu onlara dersleri sevdirdik. no10 Eğitim Kurumları olarak her öğrenci ile özel olarak her türlü eğitim sorunu ile ilgili istişareler gerçekleştirdik. Öğrencilerin bazı derslerden çekingen ya da korktukları derslerden o değerli öğrencilerimizi kurtardık. En büyük gayemiz bize güvenip no on eğitim kurumlarına tyt, yks ve ayt ile ilgili başvuran tüm öğrencilerin sorunları ile belirli bir plan çerçevesinde halletmeye çalıştık.

Ders Çalıştırma Metotlarımız

Eğitim kurumu denildiğinde her YKS öğrencisinin aklında çok fazla ders çalışma düşüncesi gelmiştir. Her öğrenci tabii ki de çalışmadan kazanamaz ama çok çalışarak değil. Daha aksine eğitim kurumumuza başvuran öğrencilerimiz ile belli bir istişare sonrasında ilk önce yoğun olmayan ders çalışma planı hazırlıyoruz. Daha fazlası da öğrencilerimize bu plana uyma isteğinde bulunuyoruz. Sevecen, sıcakkanlı ve alanında seçkin rehberlik servisimiz ile öğrencilerimiz ile birçok konuda ilgilenmesinin yanında her gün öğrencilerimiz kontrol edilmektedir.

Kaliteli ve deneyimli hocalarımızın bulunduğu eğitim kurumumuzda, ders çalışma planı dahilinde çok yoğun olmamak ile beraber tertipli bir çalışma düzenlenir. Öğrencilerimiz konularını bu şekilde bitirdikten sonra daha çok soru çözülür. En önemlisi no10 Eğitim Kurumları olarak kkaliteli ve özgün deneme sınavları yapılır. Deneme sınavları öğrencilerin eksiklerini tamamlaması veya eksiklerini bulması yolu ile çok önem arz eder.

no10 Eğitim Kurumları Fiyatları

Öncelerine göre fiyat artışı olmuştur. Bunun en büyük nedenlerinden bazıları ise; Alanında seçkin sevecen hocalarımız, öncesine nazaran gelişen ve çoğalan kaynak sayılarımız. Fiyatlar sadece sizlere verdiğimiz eğitim kalitesini arttırmaktır. no10 Eğitim Kurumları olarak en büyük gayemiz özellikle de en büyük istek ve hedefimiz; siz değerli öğrencilerimizin girecekleri sınava güzel bir şekilde hazırlamaktır.

 

Call Now Button0232 445 00 50

no10 Dershanesi